Чоловіче здоров’я

28 Січня 2022 - 13:46

СХЕМА ЗАСТОСУВАННЯ ТРАНСФЕР ФАКТОРА

Як зберегти чоловіче здоров’я?

 1. Фізична активність.
  Регулярно займайтеся спортом, більше ходіть пішки, намагайтеся рухатися якнайчастіше протягом дня. Бажано робити вранці хоча б невелику зарядку, що зарядить енергією на цілий день. Від руху залежить інтенсивність кровообігу та обміну речовин у передміхуровій залозі. Крім того, скорочення тазової мускулатури роблять на залозу масажуючий ефект. Також фізичні вправи регулюють внутрішньочеревний тиск, що позитивно впливає на сечостатеву систему чоловіка.
 2. Збалансоване харчування.
  Чоловіку необхідно збалансовано харчуватись для нормальної роботи всіх органів і, зокрема, статевої системи. Разом із правильним харчуванням чоловік отримує будівельний матеріал для чоловічих статевих гормонів. Ось чому в їжі має бути адекватна кількість жирів, білків і вуглеводів, завдяки яким синтезується і головний чоловічий гормон – тестостерон.
 3. Підтримка рівня тестостерону.                                                                                                                  Чоловічий гормон тестостерон має найважливіше значення для чоловічого здоров’я. Його недолік впливає не тільки на нервову та вегетосудинну системи (безсоння, дратівливість, погіршення пам’яті, стрибки тиску, пітливість), а й на загальний інтерес до життя та працездатність. Дефіцит тестостерону призводить до зменшення м’язової маси та зниження загального тонусу тканин, а також до збільшення кількості жиру та розвитку остеопорозу.

На додаткове зниження рівня цього гормону впливає надмірне вживання міцних напоїв та хронічні захворювання.

 1. Регулярне статеве життя та захищений секс.

Для кожного чоловіка поняття норми у сексі суворо індивідуальне. Бажано дотримуватися певної частоти інтимних відносин, що підходить саме вам. Не варто ставити рекорди, але тривалі перерви на користь не принесуть.

 1. Регулярні огляди уролога.

Здоров’я чоловіка насамперед залежить від злагодженої та ефективної роботи його сечостатевої системи, тому відвідування чоловічого фахівця (уролога) мають бути регулярними. Тільки своєчасна діагностика та лікування хвороб на ранніх термінах дозволяють повністю вилікувати недуги і до похилого віку насолоджуватися всіма радощами життя.

 1. Відмова від куріння.
 2. Обмеження алкогольних напоїв.

У всьому треба знати міру. Надмірне вживання міцного алкоголю неспроможна сприяти збереженню ні чоловічого, ні жіночого здоров’я.

 

0